Олександр Стрельченко привітав із святом весни колектив та вихованців Сумського обласного будинку дитини

Напередодні 8 Березня перший заступник голови обласної ради, голова регіональної організації ОП-ЗЖ Олександр Стрельченко завітав до Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини.


Від щирого серця політик подякував персоналу закладу за любов до малечі. За те, що вкладають у їх виховання душу, дарують тепло і затишок.

«Сьогодні зустрів весну з безмежно чарівними промінчиками сонця. Ними стали малюки з обласного будинку дитини. У яскравих костюмах, зі щирими посмішками вони підготували концерт для своїх вихователів. До святкового дійства з величезним задоволенням долучився і я. Діти розказували віршики, танцювали, зустрічали весну. Малюки подарували неймовірні емоції», – сказав Олександр Стрельченко.

Нині в Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини 77 малюків. Обласна рада фінансує заклад, постійно опікується ним. На останній сесії облради, за ініціативи депутатів від фракції ОП-ЗЖ, будинку дитини виділено понад 1,2 млн грн на протипожежну сигналізацію. Також депутати надають допомогу за власні кошти і долучають до доброї справи меценатів.

«Обіцяю, що й надалі ми знаходитимемо можливість підтримувати цей заклад. Бо діти – це найцінніше, що в нас є. І ми маємо робити все від нас залежне, аби вони відчували опіку і турботу», – наголосив перший заступник голови обласної ради.

Він вручив дітям солодкі подарунки, передав закладу необхідні засоби гігієни та побажав малюкам бути щасливими і знайти свою люблячу родину.