Олександр Стрельченко: Програма «Доступні ліки» перестала бути доступною у Великій Писарівці

Без доступу до урядової програми «Доступні ліки» опинилися жителі Великої Писарівки. Про це заявив під час сесії Сумської обласної ради співголова депутатської групи «За життя» Олександр Стрельченко. До нього звернулися мешканці районного центру, які вкрай занепокоєні та обурені ситуацією, що склалася з отриманням безкоштовних ліків та ліків за пільговими цінами.

«Схоже на те, що така потрібна українцям програма «Доступні ліки» перестала бути доступною, — говорить голова обласної організації “Опозиційна платформа – За життя” Олександр Стрельченко. — На даний час у Великій Писарівці працює три комерційних та одна комунальна аптека Сумської обласної ради. Але жителі кажуть, що з травня 2019 року хворі не отримують так званих «пільгових» ліків, які видають за рецептом лікаря, оформленого відповідним чином».

Тому Олександр Стрельченко звернувся до керівництва області з проханням надати вичерпну відповідь – через які причини мешканці смт Велика Писарівка не можуть повною мірою реалізувати своє право на безкоштовні лікарські засоби або з мінімальною доплатою.