Олександр Стрельченко впевнений, що Опозиційна платформа – За життя матиме підтримку виборців

Делегати від Сумщини, представники Опозиційної платформи – За життя, взяли участь у Всеукраїнському об’єднавчому з’їзді партії.


За словами голови обласної організації Олександра Стрельченка, на захід приїхали понад 1 500 делегатів, прихильників та активістів політичної сили.

Головним завданням партії з’їзд визначив перемогу на позачергових парламентських виборах, призначених на 21 липня 2019 року, і побудову мирної процвітаючої України.

«Лідер нашої політичної сили Юрій Бойко перерахував ключові пункти передвиборної програми опозиціонерів. Це припинення політики дискримінації, ксенофобії та радикалізму, політичне врегулювання конфлікту в Донбасі, в економічній сфері – розбудова України як сучасної індустріальної держави з високими соцстандартами і високим рівнем життя громадян. Він зазначив, що ми подолаємо бідність, зупинимо тарифний геноцид, відновимо відібрані у людей пільги і забезпечимо державну підтримку всім соціально незахищеним категоріям населення. Боротьба з бідністю і соціальний захист громадян – наш головний пріоритет», – розповів про головні напрямки, які для себе ставлять активісти політсили, Олександр Стрельченко.

Він, як і його партійні колеги, висловив упевненість, що опозиційна партія матиме підтримку виборців.

«Переконаний, що команда, яка зібралася в Опозиційній платформі, здатна побудувати сильну, процвітаючу, сучасну Україну. Опозиція витримала випробування президентською кампанією. Нам довіряють мільйони людей, і ми не зрадимо їх інтереси та виправдаємо довіру», – підсумував він.