Онкохвора дівчина за допомогою волонтерів організувала в Сумах проект “Я – сильна!”

26 та 27 листопада в ТРЦ Манцфактура проходить виставка "Я – сильна!", яку організовує Event-агенція "VIVAT!" 


Автором і головною героїнею експозиції стала Віталіна Гонор, яка зіткнулася зі страшною хворобою і хоче допомогти іншим людям із онкодіагнозом. На початку лікування дівчина ледве могла сама пересуватися, тепер уже виходить на прогулянки з дитиною і може взяти її на руки.

"Благодійний захід – це історія переживань дівчини, котра зіткнулася зі страшною хворобою, це крик її душі. Це бажання всьому світові показати, що незважаючи ні на що: на болі страх або переживання і взагалі весь цей жах, життя продовжується і треба цінувати кожну мить… Не зважаючи ні на що дівчина може бути красивою в будь-якій ситуації, цього (втрати волосся) не потрібно соромитися, головне жити і радіти тому, що можеш любити своїх рідних і близьких, і бути люблячою ними…", – написала у своїй сторінці в ФБ Аліна Познанська (Event-агенція "VIVAT!").

Віталіні, заради якої проходить виставка, необхідний 8-й курс хімії і кошти на нього! Дівчина через фото розкаже відвідувачам виставки про те, що вона зараз відчуває та у що вірить. У кожного буде можливість відчути душу цієї неймовірно сильної дівчини та допомогти фінансово. 2 дні скриньки будуть стояти у зоні виставки.

Дистанційно Віталіні можна допомогти за реквізитами: карта приватбанку 5168 7556 2201 6422 – сестра, Яновська Інна Володимирівна або 5168-7572-9212-6093 – чоловік, Гонор Максим Сергійович.