Опозиціонери Сумщини взяли участь у багатотисячному мітингу, що пройшов у Києві

Депутати місцевих рад та прихильники ОП-ЗЖ від Сумщини взяли участь у багатотисячному мітингу проти тиску на опозицію, який пройшов сьогодні, 9 вересня, в Києві.


«Жителі Сумщини вже втомилися від бездіяльності влади. Захмарні тарифи, безробіття, низькі зарплати і високі ціни на товари першої необхідності змушують людей покидати свої домівки і їхати за кордон. Зазвичай звідтіля вони вже не приїжджають, хоча нинішня влада обіцяла зробити всі умови для повернення наших громадян. Натомість стає все тільки гірше. За останні п’ять років населення Сумської області тільки за офіційними даними скоротилося на 70 тисяч. А це таке місто як Конотоп. Люди бачать, як влада відвертається від жителів країни і не хочуть із цим миритися, тому ми всі сьогодні тут, під стінами Верховної Ради», – говорить голова регіональної організації ОП-ЗЖ Олександр Стрельченко.

Його підтримує команда однодумців, яка закликає владу повернутися обличчям до проблем народу й допомогти їх вирішити. А це, кажуть, у першу чергу, припинити військові дії, піднімати економіку, відроджувати промисловість, а не брати кредити у західних країн.

Також партійці наголошували на диктатурі влади, тиску на опозицію і політичних репресіях. Підкреслюють, що за вдаваною демократією і свободою слова криється узурпація влади і жорсткий тиск на тих, хто критикує чи має власну точку зору.

«Рейтинги довіри до ОП-ЗЖ з кожним місяцем зростають і це дратує владу. Але замість того, аби працювати на покращення життя в країні, керівництво займається переслідуванням політиків. Напевне настав час для перезавантаження влади в країні. Усе можливо змінити, якщо переобрати Верховну Раду та повністю замінити уряд, в якому працюватимуть професіонали. Якщо цього зараз не зробити, ми втратимо ще більше часу і тоді відновлення країни відбуватиметься складніше», – озвучив думку однопартійців Олександр Стрельченко.