Організатори блокади встановлюють редути на Сумщині

Сьогодні ввечері ветерани війни та громадські патріоти Сумської області, Львова, Тернополя і Києва відкрили новий редут в місті Конотоп. Тут проходить одна з основних магістралей торгівлі з країною-окупантом – Російською Федерацією. На товарній станції Конотопа було знайдено кілька поїздів з Російської Федерації, в тому числі, з вугіллям марки "антрацит".

В даний час йде інженерне облаштування місцевості.

"Редут отримав назву на честь канцлера Німеччини Конрада Аденауера, який наприкінці 40-х років допоміг затвердити свободу, що дало можливість у майбутньому повернути єдність країни. Штаб планує протягом місяця взяти під ефективний український контроль всі 8 основних залізничних прикордонних переходів, за якими ведеться торгівля з країною агресором — Путінською Росією", – зазначають у штабі блокади.

Українська влада не підтримала торговельну блокаду Донбасу. Аргументом проти цього стало те, що українським ТЕЦ потрібне вугілля антрацитної групи, яке видобувається в окупованих регіонах Донецької і Луганської областей. З 17 лютого в Україні діє режим надзвичайного стану в енергетиці.

Раніше організатори блокади Донбасу оголосили про початок другого етапу блокування.

Джерело: Інформатор