Оздоровчі табори області розпочали свою роботу

На Білопільщині, зокрема, в дитячому оздоровчому таборі «Дружба» перша зміна є патріотичною, у таборі «Ластівка» на Кролевеччині, за словами організаторів зміни, є невичерпні можливості для розвитку  творчого потенціалу, а на Охтирщині за рахунок районного бюджету було прийнято рішення допомогти дітям-переселенцям з Донецької області відпочити у дитячому таборі «Космос».


«Ми доклали максимум зусиль, щоб створити всі необхідні умови для того, аби літня кампанія пройшла більш злагоджено і цікаво. Аби наші діти набралися нових сил та повернулися до шкільної лави здорові та сповнені енергії для нових починань, – сказала заступник голови Білопільської райдержадміністрації Ольга Нестерович під час урочистого відкриття зміни. – Організатори літнього оздоровлення попіклувалися про те, щоб перша табірна зміна у «Дружбі» була патріотичною, адже на сьогодні важливо виховувати патріотів, справжніх громадян нашої незалежної держави».

Стартувала перша оздоровча зміна й у заміському дитячому оздоровчому таборі «Ластівка» на Кролевеччині. Сюди приїхала 91 дитина, з них – 85 дітей пільгових категорій.

У таборі є невичерпні можливості для розвитку творчого потенціалу, задоволення особистих інтересів у процесі ігор, розваг та вільному виборі занять до душі. Розташування табору у мальовничому куточку на околиці села Погорілівка, поблизу Десни, купання в чистій теплій воді озера Мачулище, свіже повітря, наповнене пахощами соснового бору, і цікава програма надовго запам’ятаються дітям.

А в Охтирському районі головою райдержадміністрації Віталієм Супруном за підтримки депутатів  районної ради за рахунок районного  бюджету було прийнято рішення допомогти дітям з Донецької області оздоровитися та відпочити. Десятеро дітей-мар’їнчан та десятеро красногорівчан заїхали на відпочинок у табір «Космос».