Оздоровчий табір «Чайка» повним ходом готується до ювілейного 60-го сезону

Повноцінний відпочинок малечі – це цілодобова праця згуртованої команди дорослих. Аби належним чином зустріти юних гостей, дитячий оздоровчий центр «Чайка» ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» заздалегідь почав чепуритися. Табір має стати підходящим варіантом для тих, хто планує змістовні та сповнені яскравих вражень канікули для своєї дітвори.


Тут для маленьких відпочивальників заплановано три тематичні оздоровчі зміни. Перша відбуватиметься з 13 червня до 3 липня, друга – з 6 до 26 липня, а фінальна третя проходитиме з 29 липня до 18 серпня. За словами директора ОДЦ «Чайка» Володимира Панченка, у даний час оновлюються приміщення клубу, їдальні, ремонтуються корпуси, прибирається прилегла територія. Цей процес триватиме майже впритул до старту літньої кампанії.

Належна увага, безумовно, приділяється не тільки тому, в яких умовах буде відпочивати малеча, а й як саме. Нині до деталей проробляється розмаїта культурно-розважальна програма, що спонукатиме дітей до творчості, розвиватиме в них бажання відкривати в собі приховані таланти і знаходити своє місце в цьому світі.

«Чайка» завжди намагалася бути ексклюзивною, а ювілейний сезон-2017 накладає на неї подвійну відповідальність. Тому ми передбачили низку проектів, так би мовити, з родзинкою», – відзначає Володимир Михайлович.

Власне, оздоровчий центр вже зайнявся пошуком «старожилів», які колись тривалий час працювали в таборі, та рекордсменів, котрі неодноразово там відпочивали. Видовищний захід з їхньою участю відбудеться під час другої зміни. Приблизно тоді ж пройде і новий табірний конкурс «Моє щасливе дитинство в ОДЦ «Чайка» з численними подарунками. Тріумфаторів креативного турніру визначать у трьох номінаціях: за кращий малюнок, твір та фотографію.

Підвідомчий заклад Сумського НВО буде радий прийняти на гостину дітей віком від 6 до 15 років. Повна вартість путівки становить 4 тис. 983 грн. Для співробітників підприємства вона в рази менша – близько 12% від вказаної суми. За літній сезон табір планує попіклуватися про понад 1300 юних відпочивальників.