Патрульні оперативно розшукали громадян, які незаконно заволоділи мотоциклом

15 травня, близько 23-ї години, патрульні отримали повідомлення про незаконне заволодіння мототранспортом на вулиці Вигонопоселенській, що у селі Піщане.


Прибувши на місце виклику, заявник пояснив, що залишив свій мотоцикл біля будинку. За деякий час він почув як його транспортний засіб завівся. Вибігши на вулицю, потерпілий побачив як невідомі на його мотоциклі їдуть вулицею. Наздогнати їх чоловік не зміг.

Інспектори почали обстежувати прилеглі вулиці та шукати ймовірних свідків.

Також, патрульні виявили камеру відеоспостереження, яка зафіксувала злочинців. Громадяни, які не стали байдужими та допомогали у пошуках викраденого мотоциклу, по одягу впізнали одного з викрадачів.

Охоронці порядку послідували до нього додому. Почавши стукати у хвіртку, інспектори виявили на подвір'ї будинку нещодавно викрадений мотоцикл.

Згодом, на подвір'я все ж вийшов 19-річний чоловік. Свої дії та дії товариша, з яким вони разом викрали мотоцикл, він пояснив як жарт.

Однак метод, яким вони завели транспортний засіб, та спроба його приховати наврядче були схожі на вдалий жарт.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) ККУ.