Сумські патрульні здали кров для онкохворих дітей

До Всесвітнього дня онкохворої дитини сумські патрульні здали компоненти крові для дітей відділення онкогематології, а також подарували дітям корисні подарунки.


15 лютого офіційно вважається Міжнародним днем дитини, що хвора на рак. Основна мета цього дня — покращити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб.

“Донорство — хороша традиція, якою в жодному разі не можна нехтувати. Кожен із нас може бути корисним, особливо, якщо це стосується дітлахів. Немає нічого ціннішого за дитяче життя. Якщо, прийшовши до центру здачі крові, ми привернемо увагу хоч кількох громадян та в такий спосіб покажемо їм приклад — це вже, хай і невелика, але перемога”, — говорить Іван Солопченко, заступник начальника відділу чергової служби.

Після здачі компонентів крові поліцейські навідалися до відділення онкогематології, де подарували дітлахам корисні подарунки та розповіли про професію патрульного.

У цей день дякуємо всім, хто щодня докладає багато зусиль для лікування дітей. Управління патрульної поліції в Сумській області закликає всіх небайдужих громадян долучитися до донорства, адже крапля крові може врятувати чиєсь життя.