Педколектив конотопської школи просить відновити на посаді вчительку, яка відрізала волосся дев’ятикласниці

Педагогічний колектив Конотопської спеціалізованої школи №3 виступив на захист опальної вчительки, яка відрізала дев'ятикласниці частину коси за начебто неохайний вигляд зачіски.


Про намір домагатися поновлення завуча Ірини Танасієнко на посаді і звернення до усіх, від кого залежатиме прийняття рішення, – освітяни вчора заявили у присутності медійників.

У відеоматеріалі журналіста та громадського активіста Генадія Тарасенка – серед аргументів на захист колишнього заступника директора школи називаються 20 років віданної вчительської роботи, її високий професіоналізм та активна громадянська позиція жінки, повідомляє сайт Голос Конотопа.

До слова, ані колеги Ірини Танасієнко, ані вона сама пояснити такий радикальний вчинок щодо учениці – не можуть. Так чи інакше – реакція на шкільний конфлікт не забарилася і уже наступного дня після інциденту – вчительку, яка з опалу взяла на себе ще й обов’язки перукаря, звільнили. Не чекали навіть висновку спеціальної комісії місцевого відділу освіти.

Нагадаємо, інцидент стався вчора у 9-А класі СШ №3. Завуч школи Ірина Танасієнко з допомогою ножиць вкоротила школярці Діані Московських волосся на очах у однокласників. Жертва імпульсивної вчительки – сирота, її вихованням займається бабуся.

https://www.youtube.com/watch?v=uWjFSRFipX8