Перейменування вулиць в Сумах відміняється?

Напередодні Дня Перемоги Зарічним судом міста Суми було прийнято рішення про призупинення дії розпорядження міського голови Олександра Лисенка про перейменування 85 вулиць в обласному центрі. Таким чином, на час розгляду позовної заяви, на території Сум діють існуючі до підписання даного розпорядження назви вулиць.


Опозиціонери оприлюднили цю інформацію через Фейсбук. Вони кажуть, що перейменування вулиць, коли в країні йде війна, щомісяця піднімаються ціни на тарифи, продукти харчування та товари першої необхідності, – не на часі.

Їх підтримують і жителі обласного центру, говорячи, що в Сумах були випадки, коли нові таблички вул.Степана Бандери, які причепили замість вул.Баумана, просто облили на кожному будинку фарбою.

Насильницьке перейменування населених пунктів і вулиць, масовий знос пам'ятників без рішення місцевих громад – це дії, які не мають нічого спільного з демократією і розколюють українське суспільство, а придумана владою «декомунізація» переросла в боротьбу з власною історією, вважають сумчани.