Перевізники Сум “викривають” активістів – чиновників-прогульників

Сумські перевізники обурюються поведінкою сумських активістів, які намагаються впливати або навіть зірвати транспортний конкурс у Сумах. І причина не в самій процедурі, а в тому, що активісти-повчальники, вони ж чиновники, зривають конкурс під час свого робочого часу. А вони, до речі, живуть з податків жителів міста.


У групі Фейсбук “Транспорт Сумщины” Андрій Міненко  пропонує громаді боротися з такими прогульщиками. Він наводить приклад, що з тими працівниками, які постійно без причини на довгий час залишають своє робоче місце, роботодавець зазвичай прощається.

"А как же обстоит дело у нас из так называемыми транспортными активистами? Да, есть мажор Alex Sokolov, у которого папа в руководстве «Насосэнергомаша» – тот может позволить себе ходить в горсисполком как на работу»…

Тот же Дмитрий Лантушенко – руководит областным управлением молодежи и спорта. Неужели у нас уже все настолько хорошо в этой сфере, что пан Дима может позволить себе забить на работу и целый день сидеть на заседаниях транспортной комиссии? А может, если бы он меньше шлялся где-попало, а лучше бы делал свою работу, то и такого позора бы на всю страну как с ПФК «Сумы» и псевдо инвесторами-китайцами не было?

Но кроме Димы Лантушенко, прогулял целый день и еще один «активист» – Дмитрий Шестернев, которій работает юристом в театре Щепкина. Так вот возникает вопрос – зачем театру такой юрист, который днями может прогуливать свою работу?"

Далі активіст розмірковує: яке моральне право мають люди, які прогулюють свою роботу, засуджувати роботу інших? Яке стягнення отримали за прогули?