Петиція “фрунзенців” за повернення зарплатних боргів набрала необхідну кількість голосів за добу

“За термінове поверненя заборгованості своєчасно не виплачених зарплат, зароблених працівниками на ПАТ “Сумське НВО”, а нині фірми-прокладки СМНВО-Інжиніринг” – саме таку назву має петиція від заводчан, яку вони оприлюднили на сайті місцевих петицій. І вже за добу вона набрала необхідну кількість голосів.


У петиції йдеться, що працівників не задовільняє бездіяльність органів юстиції та правоохоронних органів у той час, коли підприємство має найбільший борг по зарплаті в Україні – понад 200 млн грн.

З 2017 року ГУ Національної поліції в Сумській області «розслідує» справу за фактом вчинення злочинів невиплати заробітної плати та невиконання судових рішень, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Результат даних розслідувань повністю відсутній – нікому не повідомлено з порушників законодавства України підозру, ніхто так і не несе відповідальність за скоєне.

Колишні працівники вищезазначенного підприємства просять повернути їм зароблені чесною працею кошти. Вимагають у міської влади зупинити коррупційні схеми правоохоронних та державних органів, відновити справедлівість у  місті Суми. У разі некомпетентності з боку міськвлади планують передати інформацію про злочини до ДБР України.