Петро Порошенко: «Після виборів точно буду жити в Україні»

Про це повідовим Президент України Петро Порошенко 28 лютого у Києві дав прес-конференції "Виклики-2018"


"Я не хотів би сперечатися про те, хто лідирує в рейтингах, тому що я займаюся реформуванням держави, реформами оборони, зовнішньої політики, а не рейтингами. Рішення про участь у виборчій кампанії я прийматиму тоді, коли кампанія розпочнеться. Зараз потрібно займатися об'єднанням усіх політичних сил, суспільства, держави… Найбільш вірогідно, я не буду висуванцем політичних партій. Хоча не виключаю, що якщо буде прийнято відповідне рішення, то… це вже буде інша справа", – наголосив він.

"Я точно буду брати участь у президентських виборах як виборець. Точно буду голосувати в Україні, в Києві. Я наголошую, що після виборів точно буду жити в Україні… І я зроблю все, щоб не допустити реваншу. Я не програв ще у своєму житті жодної виборчої кампанії…", – акцентував очільник держави.

Також, Петро Поршенко зазначів, що не приймиме участь у парламенських виборах.

"Я точно не збираюся брати участь у парламентських виборах. Тому питання політичних союзів – це питання надважливе, щоб координувати зусилля, зокрема в рамках чинної коаліції, зміцнити відносини уряду, коаліції, підтримку і підвищення ефективності роботи як Верховної Ради, так і коаліції", – сказав він.