Під Авдіївкою поранено нашого земляка. Потрібна допомога

41-річний старший солдат Віталій Карпов із містечка Краснопілля Сумської області отримав поранення вранці першого лютого в Авдіївці, під час ворожого обстрілу опорника "Алмаз". Він – боєць легендарної 72-ї окремої мехбригади ЗСУ, що уславилася своєю стійкістю в боях під Авдіївкою. 


Віталія доставили до Дніпропетровського шпиталю. Там йому зробили ампутацію стопи правої ноги. Окрім цього у нього множинні осколкові поранення ніг та грудей, ушкоджена легеня. Стан важкий, але вже стабільний. Наразі боэць перебуває в реанімації поки що Дніпровського шпиталю. 

Втім зараз він переповнений: щодня прибувають «борти» з важкопораненими. Зранені хлопці говорять, що гарячі бої під Авдіївкою не вщухають. Тому Віталія й інших поранених, «важких, але стабільних», щоб розвантажити палати в Дніпрі, готують доправити літаком до Київського шпиталю…

На Віталія Карпова чекають операції, тривале лікування, протезування й післяампутаційна реабілітація. Допомогти землякові ви зможете, перерахувавши гроші на картку його дружини: ПриватБанк №4149 4996 4631 9150 – Карпова Оксана Миколаївна.

Або на рахунок Громадський фонд "СУМИ"/Community foundation SUMY – на програму «Допомога пораненим»: СФ ПриватБанк, рахунок: 26001055020584, МФО: 337546, ЄДРПОУ: 39364679.