Підприємець обіцяє винагороду в 50 тисяч грн тим, хто допоможе знайти зниклих пенсіонерів

Директор приватного акціонерного товариства «САД» Олексій Вікторович Сугак зробив офіційне звернення до всіх небайдужих людей, ЗМІ та правоохоронних органів з такою заявою: «20 жовтня пішли з дому і не повернулися жителі с. Маракучка Великописарівського району Володимир Іванович Діхтяр і Олександр Олексійович Свириденко.


З цього приводу в засобах масової інформації та в соціальних мережах поширюється інформація про причетність до зникнення цих людей працівників приватного акціонерного товариства «САД» і особисто мене. На підприємстві вже проводилися обшуки силовими структурами, але нічого, що вказувало б на нашу причетність до зникнення цих людей, виявлено не було. Незважаючи на це, поширення негативної, неправдивої і необгрунтованою інформації набирає обертів.

Офіційно заявляю: я не маю ніякого відношення до зникнення цих людей. В радіусі 5 км від села Маракучка ЗАТ «САД» або іншими підприємствами, до яких я маю відношення, в 2019 році НЕ засівалися кукурудзою. Цю інформацію можуть перевірити правоохоронні органи. Поля з кукурудзою, які знаходяться поруч з селом Маракучка знаходяться в обробці інших сільськогосподарських товаровиробників, і можна без проблем перевірити за допомогою публічної кадастрової карти України. У період зникнення людей техніка ЗАТ «САД» не працювала і не рухалася в районі їх зникнення.

Просте запитання: яким чином до зникнення цих людей, які, за словами родичів, пішли ламати кукурудзу на полі, яке знаходиться близько 2 км від села Маракучка і обробляється іншим товаровиробником (судячи з сюжету новин компанією «Райз»), може мати відношення ЗАТ «САД», його охорона, керівництво і навіщо нам це потрібно, коли там поруч не було полів з кукурудзою, які обробляються нашим підприємством. Ніколи охороною ЗАТ «САД» не здійснювалися насильницькі дії щодо обмеження пересування, заподіяння фізичної шкоди по відношенню до людей.

Вважаю, що у правоохоронних органів досить сучасних засобів і методів, щоб знайти винних, проте сподіваємося на допомогу і громадськості.

З метою якнайшвидшого знаходження зниклих людей і розкриття злочину керівництво ЗАТ «САД» повідомляє про те, що підприємством буде виплачено винагороду в розмірі 50 тис. грн особі, яка повідомить достовірну інформацію, яка допоможе слідству розкрити цей злочин і знайти справжніх винуватців події».

Нагадаємо, що жителі с. Маракучка Володимир Іванович Діхтяр (1950 р.н.) і Олександр Олексійович Свириденко (1958 р.н.) 20 жовтня вранці виїхали на велосипедах в поле у ​​с. Маракучка (приблизно від водонапірної вежі через дамбу в поле і направо по польовій дорозі від 2 до 3 км) збирати кукурудзу.

Пошуки не дають ніякого результату.

Будь ласка, якщо вам відома будь-яка інформація, яка допоможе в розшуку, телефонуйте 096-549-98-44 Юлія.