Підприємства Сумщини сплатили у лютому 2017 року понад 64 млн. гривень податку на прибуток

Таку цифру озвучив Олексій Мазуренко, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області.


– Як уже повідомлялося, цей рік почався з рекорду, адже у січні зафіксовано найбільший показник за всю історію адміністрування ПДВ, – сказав Олексій Мазуренко. – В подальшому працівники ГУ ДФС не збавили темпів роботи.

Здобутки попередніх періодів були продовжені та примножені в лютому. Збереглась позитивна динаміка зі сплати податків і зборів до бюджетів. Зокрема, за рахунок проведення ефективної кампанії декларування та вдосконалення аспектів адміністрування податку на прибуток досягнуто значного приросту надходження цього податку до бюджету.

У лютому поточного року до державного бюджету надійшло понад 64 млн. гривень податку на прибуток підприємств, що на 54,5 млн. гривень більше відповідного періоду 2016 року. Прогнозний показник виконано на 287,7 відсотка.

Лідером у наповненні місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Так, у лютому 2017 року місцеві скарбниці Сумщини отримали 191,1 млн. грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 57,4 млн. грн більше торішнього показника. До речі, за січень-лютий 2017 року податку на доходи фізичних осіб зібрано 354 млн. грн, що більше, ніж у відповідному періоді минулого року на 112,1 млн. грн, або на 46,3 відсотка.