Піротехніки підняли з дна водойми арсенал боєприпасів

22 червня групами підводного розмінування та піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у Путивльському районі проведено роботи зі знешкодження 152 мм. та 12-ти 122 мм. артснарядів часів Другої світової війни.


Зокрема, до Служби порятунку «101» надійшла інформація про виявлення в р.Сейм неподалік від берега предметів, схожих на боєприпаси. Небезпечна знахідка знаходилась в 2,5 км. від с.Пересипки.    

На місце виклику з м.Ромни прибули піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. За допомогою водолазного спорядження фахівці обстежили дно водойми, звідки підняли на берег 13-ть крупнокаліберних артилерійських снарядів. Боєприпаси вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Як показує цей випадок, на вибухонебезпечні предмети можна натрапити у різних місцях, навіть на водних об'єктах. Тому рятувальники вкотре закликають громадян – для попередження нещасних випадків у таких ситуаціях необхідно бути вкрай обережними, у жодному разі знахідку не можна чіпати. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих і негайно поінформувати оперативні служби за телефонами «101» та «102», повідомляє Управління ДСНС України у Сумській області.

Джерело: sumy.today