Пішов із життя Марк Берфман

Відомо, що останні роки Марк Берфман боровся з онкологічною хворобою. Він лікувався в одній із ізраїльських клінік, де й помер.


Поховають відомого сумського політика, економіста, громадського діяча у рідному місті – Сумах. Утім, наразі невідомо, коли це відбудеться, окільки тривають процедури перевезення тіла з Ізраїлю до України.

Марк Берфман в липні цього року відзначив своє 80-річчя.

Має вищу освіту — у 1964 році закінчив Полтавський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

Свій трудовий шлях розпочав у 1965 році інженером, заступником керівника відділу в/ч у місті Алейськ. Також працював на посадах майстра, виконроба, економіста, начальника відділу, заступника головного інженера в будівельних організаціях, головного технолога, заступника начальника комбінату «Сумпромбуд», першого заступника начальника проектно-виробничого об’єднання «Сумбуд».

З травня 1992 року працював начальником управління капітального будівництва, заступником голови Сумської обласної ради по виконавчій роботі, начальником управління економіки облвиконкому, першим заступником голови облвиконкому, першим заступником голови облдержадміністрації в державній адміністрації Сумської області.

У 1998 році був призначений на посаду голови Сумської ОДА. Обирався депутатом Сумської обласної Ради народних депутатів.

В липні 1999 року був обраний головою Сумської обласної Ради народних депутатів, а у квітні 2002 року був переобраний на ту ж посаду, на якій перебував до квітня 2006 року.