Планується масштабний ремонт автошляху Харків-Суми

Служба автомобільних доріг у Харківській області планує масштабний ремонт автошляху Харків – Суми.Про це повідомили у прес-службі Харківської ОДА з посиланням на першого заступника начальника САДХО Сергія Пляку.


За його словами, трасу Харків – Суми визначено головним об'єктом дорожнього будівництва області 2018 року.

Зокрема, упродовж року на всій протяжності дороги до кордону із Сумською областю вкладуть два нові шари асфальтобетону, а також замінять знаки, бар'єрну огорожу та облаштують розмітку.

"Це окрема президентська програма. За ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної цього року планується в повному обсязі увести в експлуатацію цю дорогу на всій протяжності до кордону із Сумською областю. Ремонт буде проводитися не ділянками, а на всій дорозі – у двох шарах асфальтобетону, із заміною всіх знаків, бар'єрного огородження, облаштуванням розмітки, ремонтом усіх автобусних заїзних кишень", – поінформував Пляка.

Мережа автомобільних доріг загального користування Харківської області становить 9627,2 км, з твердим покриттям 9385,4 км ( 97,5%), у тому числі: державного значення 2298,3км. З них: міжнародних – 571,9 км, регіональних –747,2 км, територіальних – 979,2 км. Місцевого значення –7328,9 км, із них: обласні –1275,9 км, районні – 6053,0 км. Протяжність автомобільних доріг загального користування в Харківській області посідає перше місце в Україні.

Джерело: depo.ua