Поцелуєва допитали з приводу знайдених на сміттєзвалищі людських ніг

Із самого початку року працівники Сумської ЦРЛ практично позбавлені можливості лікувати хворих у спокійній атмосфері. Перевірка за перевіркою, обшуки, допити… 


А все через те, як стверджують лікарі, що керівництво області поставило собі за мету будь-що спекатися головного лікаря, який є головою фракції "Батьківщина" в обласній раді Володимира Поцелуєва.

Вчора він був на допиті в Управлінні захисту економіки Сумської області. Його допитували з приводу… знайдених на сміттєзвалищі кінцівок ніг.

"Мій похід по правоохоронним органам продовжується, – пише Володимир Поцелуєв на своїй сторінці у Фейсбук. – Пам’ятаєте, як близько місяця тому на білопільському звалищі знайшли рештки 10 кінцівок? А тепер вгадайте кого викликали на допит? Правильно, керівника Сумської районної лікарні. І це при тому, що в цьому році (уточню аж в лютому місяці) у нас був тільки один пацієнт, якому зробили ампутацію! Так що сьогодні був на допиті в Управлінні захисту економіки Сумської області.

Схоже, я комусь дуже заважаю закривати нашу лікарню от і тиснуть на мене з усіх боків. Нічого, ми і не таке переживали, головне, що люди все розуміють і підтримують!", – пише Поцелуєв.