Податкова – бізнесу: Центром обслуговування надано близько 25 тисяч адмінпослуг сумським платникам податків

У Центрі обслуговування платників Державної податкової інспекції у м.Сумах відвідувачі можуть отримати широкий спектр безкоштовних послуг. Серед них – приймання податкової звітності, видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України  даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, приймання та видача документів для оформлення ліцензій, програмне забезпечення для формування та подання податкової звітності тощо.


Для зручності відвідувачів діє система Wi-Fi. У залі очікування забезпечено трансляцію актуальної інформації на ТV моніторі. 

За інформацією управління обслуговування платників протягом січня-квітня 2018 року надано 24326 адміністративних послуг.

За цей час було зареєстровано 1055 книг обліку доходів і витрат, 181 реєстраторів розрахункових операцій, 1083  книги обліку розрахункових операцій, видано 1706 Витягів з реєстру платників єдиного податку. Тільки вхідної кореспонденції надійшло в кількості 12400 листів, заяв, звернень та ін.

Кожна послуга має інформаційну картку, в якій  зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання.   Зокрема, з інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб їх подання, термін видачі, довідки та способи отримання результату.

У Центрі розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні та тематичні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування.

Режим роботи Центру спрямований на забезпечення якісного та вчасного надання послуг платникам податків та громадськості. Щоденно, у робочі дні, можна відвідати ЦОП з 9,00 год. до 18,00 год. обідня перерва з 13,00 год. до 13,45 год., а у суботу – з 9,00 до 13,00 години.