Податкова міліція Сумщини вилучила 2 тисячі літрів фальсифікованої «Пшеничної»

У ході операції «Акциз-2017» працівниками оперативних та слідчих підрозділів фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області у кримінальному провадженні встановлено осіб – мешканців Кролевця Сумської області, які закуповували і продавали незаконно виготовлені алкогольні напої.


Горілка виготовлена з недоброякісної сировини, без дотримання санітарних норм та правил гігієни. В подальшому фальсифікат реалізовувався населенню під виглядом горілки, у т.ч. через магазини всієї області.

Сьогодні, 27 березня 2017 року, за результатами проведених слідчих дій у магазинах на території одного з районів Сумської області, а також у фургоні «Wolksvagen» працівники ДФС Сумщини вилучили лікеро-горілчану продукцію у скляній тарі під виглядом горілки  («CLUB VODKA», «Олександрія», «Пшенична») та в 10-літрових тетрапаках. Загальний об’єм – близько 2 тисяч літрів  вартістю близько  300  тис. гривень.

Вилучені лікеро-горілчані вироби марковані марками акцизного податку, які, за попередньою оцінкою, мають явні ознаки підробки. Наразі кількість вилученого горілчаного фальсифікату не є остаточною. Слідчі дії тривають.