Подружня пара продавала сумчанок у сексуальне рабство

Працівники кримінальної поліції відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаного з торгівлею людьми розшукують 30-річну сумчанку та подружню пару, які, окрім того, що втягували в заняття проституцією сумчанок, до того ж займались їх звідництвом на території інших держав.


Сумські правоохоронці встановили, що ще в 2007 році 30-річна мешканка м.Суми, яка на життя заробляла проституцією в одній з південних країн, вирішила долучити до цієї «роботи» своїх знайомих дівчат. Останнім розповідала байки про роботу танцівниць в нічному клубі, за що непогано платять, а по приїзду до іншої країни, виявлялось, що дівчатам займатись потрібно буде не чим іншим як проституцією. За двох своїх «подруг» вона заробила шість тисяч доларів. Ще одну молоду жінку зловмисниця звела з сутенером, за що також отримала непогану грошову винагороду.

Такий «бізнес» невдовзі викрили правоохоронці. У відношенні жінки відкрили одразу два кримінальних провадження за ч.2 ст.303 «Проституція або примушування чи втягнення до заняття проституцією» та за ч.1 ст. 302 «Створення або утримання місць розпусти і звідництво» Кримінального кодексу України. Її провина була повністю доведена у суді, за що та отримала покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі. Проте, на такий вирок зловмисниця явно не розраховувала, й сьогодні ухиляється та переховується від ухвали суду про відбиття покарання.

Інших двох підозрюваних, а саме 45-річного чоловіка та його 37-річну дружину, жителів Сум, працівники поліції розшукують за «Торгівлю людьми або іншу незаконну угоду щодо передачі людини» за ч.2 ст.149 Кримінального кодексу України. Подружжя також за певну грошову винагороду протягом 2001-2004 років шляхом обману, шантажу, втягнення в боргову кабалу та уразливого стану молодих жінок вербували та переправили через державний кордон України до іншої країни 20 сумчанок з метою подальшої сексуальної експлуатації.

Всі вони оголошені в розшук. Працівники поліції звертаються з проханням до всіх жителів міста та області, кому відома будь-яка інформація, що може допомогти слідству, повідомити про це до найближчого відділу поліції на лінію «102» або за  телефоном у Сумах: (0542) 66-70-49.

Коваленко   Коваленко Анастасія  Михайлівна, 1986р.н.,

Босий   Босий Олександр Олександрович, 1971 р.н.

Руда Руда     Ганна Миколаївна, 1979р.н..

Анонімність гарантується.