Подружжю з Сум та двом продавчиням, які збували наркотики, загрожує позбавлення волі до 12 років

Прокуратурою Сумської області змінено повідомлення про підозру чотирьом особам, які здійснювали масштабну діяльність у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Наразі їх дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також збут наркотичних засобів, вчинені організованою групою, а також якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги в особливо великих розмірах) КК України.


Нагадуємо, що чоловік та дружина організували у м. Суми мережу збуту наркотичних засобів, а саме суміші макової соломки з маковим насінням наркозалежним особам. Подружжя, у власності яких є магазин та кіоск, разом з двома підлеглими продавчинями паралельно з продажем товару під виглядом маку кондитерського фактично реалізовували наркотичну суміш постійним відповідним клієнтам.

«Сировину наркоторгівці купляли у м. Кропивницькому. Під час обшуків на одному зі складів Кропивницького співробітниками поліції в червні 2019 року вилучено близько 1 тис мішків із маковою сумішшю. Окрім того, у м. Суми в магазині по вул. Холодногірській вилучено 3 мішки, а в кіоску по вул. Інтернаціоналістів – 2,5 мішки наркотичної суміші. Усього вилучено близько 25 тон наркотичної суміші», – розповів начальник відділу прокуратури Сумської області Сергій Саєнко.

Всім чотирьом особам загрожує позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.