Покаталися… на декілька років позбавлення волі

На знайденому в лісосмузі мотоциклі двоє неповнолітніх жителів Шостки вирішили покататись. Останніх зупинили правоохоронці, яких разом з чужим мототранспортом направили до відділку поліції.


Про те, що двоє підлітків катаються на краденому мотоциклі, у поліцію повідомив брат потерпілого. Останній розповів, що на одній з автодоріг побачив мотоцикл близького родича під керуванням незнайомих молодиків, а коли зателефонував брату і з’ясував, що двоколісний той нікому не давав, звернувся за допомогою до правоохоронців.

Полісмени одразу виїхали на вказане місце, де й зупинили двох мешканців Шостки 16 та 17 років.

Обоє розповіли, що транспорт знайшли у лісосмузі, коли йшли обабіч автомобільної дороги до друзів. Завели його і поїхали кататись.

Що ж стосується самого власника мотоциклу, 37-річного мешканця одного з сіл Шосткинського району, той в свою чергу розповів слідчому, що транспорт дорогою додому у нього зламався. Двоколісний він заховав у кущах, аби наступного дня його забрати.

Дії хлопців в Кримінальному кодексі класифікуються як незаконне заволодіння транспортним засобом, що за ч. 2 ст. 289 передбачає від п’яти до десяти років позбавлення волі, повідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області.