Поле стадіону «Ювілейний» в Сумах готується до нового сезону

Стадіон «Ювілейний» активно готується до футбольного сезону 2017/2018.


Зокрема, вже проведена реновація газону, завдяки чому поле повністю оновилося і зможе порадувати власною якістю гравців, а ті у свою чергу – подарувати уболівальникам гарний футбол. Провести повну реконструкцію газону на «Ювілейному» було велінням часу.

Як зазначив директор ТОВ «Маш-Сервіс» Владислав Дзись, який курирує діяльність стадіону, попередній сезон з його регулярними тренуваннями і матчами, а також дощовою погодою негативно позначилися на стані футбольного поля. «Щоб відповідати вибагливим запитам команд, було прийнято рішення про проведення повного реноваційного циклу: з урахуванням так званої аерації (проколювання) газону, засівання трави, піскування, підживлення та поливу ґрунту», – повідомив він.

Співробітники служби із догляду за футбольним газоном оцінюють проведену роботу на відмінно і ретельно стежать, щоб поле зустріло гравців у належному стані. «Стадіон «Ювілейний» – один з аспектів соціальної відповідальності нашого підприємства перед містом і городянами. І, безумовно, для нас вкрай важливо, щоб цей об'єкт жив та користувався популярністю, – зазначає генеральний директор ПАТ «Сумське НВО» Олексій Цимбал. – Приємно, що регіональний футбольний клуб «Суми» зміг відстояти своє право виступати в Першій лізі. Ми дуже розраховуємо, що в новому сезоні він покаже гідну гру, в тому числі й на рідному полі. Крім того, будемо раді бачити у нас і команди з інших міст. Сумчани дуже люблять футбол, так що, крім відповідних умов для проведення матчів, гравців чекає відмінна підтримка уболівальників».

Як проходила реновація газону на стадіоні «Ювілейний» в Сумах, можна переглянути за посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=TEbQETlRHNA&feature=youtu.be