Поліцейські розшукують шахрая, який спустошив рахунок пенсіонера на 19 тисяч грн

В Путивльському районі жертвою афериста став 66-річний чоловік. Повіривши псевдопрацівнику банку та назвавши йому всі секретні дані, він втратив всі свої заощадження.


За допомогою до поліції звернувся 66-річний мешканець Путивльського району. Чоловік розповів, що після розмови по телефону з аферистом втратив чималу суму грошей. Говорить, зателефонував йому він вдень, назвався банкіром. Повідомив, що у зв’язку з реорганізацією банківських структур, вони перевіряють персональні та секретні дані своїх клієнтів. Попросив і його назвати всі потрібні дані, після чого на телефон заявника надійшло смс-повідомлення про зняття з його рахунку 19 тисяч гривень.

Сьогодні працівники поліції роблять все можливе, аби розшукати шахрая та притягти його до відповідальності. За даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Та поки йдуть слідчі дії, правоохоронці звертаються до всіх жителів області, бути обережними та не довіряти кожному телефонуючому. Перевіряйте інформацію, яка вам надається. Пам’ятайте, всі банківські операцію проходять виключно у фінансових установах. А справжні банкіри не випитують персональних даних та секретних кодів своїх клієнтів. З такими пропозиціями звертаються лише шахраї.