Поліцейські визволили з зачиненої квартири пітбуля

У Сумах поліція визволила собаку з зачиненої квартири.


Пізно ввечері на лінію «102» зателефонувала жінка та повідомила, що з сусідньої квартири чує незрозумілі та підозрілі для неї звуки, начебто стогне людина.

За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група Сумського відділу поліції та патрульні. Квартира, з якої доносилися звуки, була зачиненою. Власника розшукали.

Коли ж відчинили двері, з’ясувалося, що в приміщенні знаходиться собака породи пітбуль. Судячи з огляду, тварина перебувала там зачиненою декілька днів. Саме її скавчання чула заявниця.

Правоохоронці собаку вилучили і помістили до притулку. З’ясувалось, що пітбуль належить приятелю власника квартири. Свого часу останній придбав його, коли спільно проживав з дружиною. Після розлучення подружжя собака залишилася жити з чоловіком. І жила б надалі, як би він не поїхав в АТО і не залишив доглядати її приятелю.

Відносно останнього наразі поліцейські вирішують питання про притягнення до відповідальності за ч. 1ст. 154 КУпАП «Порушення правил тримання котів та собак». Щодо собаки, наступного тижня її з притулку планує забрати до себе перша власниця, повідомляє відділ комунікації ГУНП в Сумській області.