Техніка від уряду Японії – сумським поліцейським

Сьогодні, 14 грудня, представники уряду Японії урочисто передали поліцейським Сумщини 600 сучасних радіостанції. Вони перекриють інформаційний простір всієї області, що унеможливить витік інформації та збільшить рівень комунікації. Про це під час передачі техніки наголосив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.


«Вартість такого комплекту техніки перевищує 500 тисяч доларів. Ми й надалі продовжимо впроваджувати аналогічні комунікаційні системи на території всієї України», – сказав Арсен Аваков.

За час каденції Посла Шіґекі Сумі в МВС було реалізовано ряд спільних проектів з Японією, зокрема Національна поліція України в рамках Кіотського протоколу отримала нові екологічні автомобілі Toyota Prius та Mitsubishi Outlander, 9 тисяч комплектів форми та систему радіотехнічного зв’язку,  ДСНС отримала спеціалізовані автомобілі призначені для перевезення особового складу, майна та оснащення піротехнічних розрахунків ДСНС України до місць виявлення вибухонебезпечних предметів та автомобілі для проведення розмінування, Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби отримав високотехнологічне медичне обладнання від Уряду Японії.

«Велика система забезпечення зв’язку, яку нам сьогодні передав уряд Японії, дозволить технічно покрити інформаційний простір всієї Сумщини і матиме 7 розгорнутих базових станцій в різних містах області», – сказав голова Національної поліції України Сергій Князєв.