Полісмени Сумського району здали кров до Покрови

З 9 по 13 жовтня в Сумах триває акція «Кров до Покрови», в рамках якої до здачі крові в банк крові Сумського району приєдналися й місцеві полісмени.


Нагадаємо: рік тому за підтримки місцевої влади та громади було започатковано банк крові Сумського району, який жителі населених пунктів регіону наповнюють разом, аби, за необхідності, кожен міг в критичній ситуації отримати кров безкоштовно.

До акції, що традиційно розпочалась напередодні великого православного свята Покрова Пресвятої Богородиці, приєдналися працівники Сумського районного відділу поліції.
«Сучасне життя непередбачуване та досить складне, часто трапляються випадки, коли потрібна донорська кров старику чи маленькій дитині, тяжкохворій людині або скаліченим в ДТП чи від нещасного випадку громадянам, пораненим військовослужбовцям чи правоохоронцям, – говорить начальник Сумського райвідділу поліції Андрій Сердюк. – Ми готові надати допомогу будь-кому, хто цього потребує, – і як професіонали своєї справи, і як донори – адже наша кров може реально врятувати чиєсь життя».

До слова: це вже не вперше, коли працівники поліції Сумщини беруть участь у подібній благодійній акції. Востаннє полісмени здавали кров влітку цього року, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.