Пологовому будинку Глухова було передане медичне обладнання

Минулої п’ятниці, 3 червня, пологовому будинку м.Глухова були передані окуляри для дітей (для фототерапії діткам з жовтяницею) та фетальний доплер L6С для вимірювання серцебиття плоду під час вагітності та в пологах.


Останній пристрій дозволить врятувати безліч життів новонародженим немовлятам. Все це було реалізовано завдяки депутатам-укропівцям та керівникам дитячих садочків і батькам їхніх вихованців.

“У боротьбі за життя дітей ми повинні діяти дуже швидко, не втрачаючи ні секунди, і тепер за допомогою цього обладнання, ми можемо своєчасно надати всю необхідну невідкладну допомогу. Ми неймовірно вдячні всім, кого не залишають осторонь проблеми допомоги пологовому будинку, вдячні всім за допомогу, переоцінити яку просто неможливо “, – сказала завідуюча пологовим будинком Наталія Зленко.

Депутат облради Марія Коняєва вважає, що пологові будинки потребують особливої уваги. Тому, говорить, вони і надалі планують не залишати цю тему, аби забезпечувати безпечне і щасливе народження нового покоління.