Поміняв золотий хрестик і фотоапарат коханої на розваги

У Ромнах поліцейські відкрили кримінальне провадження стосовно 37-річного жителя міста, що тихцем виносив з будинку коханої жінки цінні речі. Правоохоронці з’ясували, що все викрадене чоловік здавав до ломбарду, а отримані гроші витрачав на розваги.


До Роменського відділу поліції з заявою про крадіжку звернулась 29-річна жителька міста. Жінка пояснила, що при не відомих їй обставинах у неї з будинку зник золотий хрестик і фотоапарат. Загальна сума збитків склала близько до трьох тисяч гривень.

Під час перевірки поліцейські встановили, що до зникнення дорогоцінних речей був причетний раніше засуджений за майнові злочини 37-річний співмешканець заявниці. Правоохоронці з’ясували, що чоловік просто вирішив скористатись довірою коханої. Поки її не було вдома, він знайшов та вкрав золотого хрестика, який згодом здав у ломбард. Отримані гроші витратив на розваги. А вже пізніше, коли зрозумів, що зникнення прикраси співмешканка не помітила, вирішив таким же чином поцупити ще й фотоапарат, який, врешті-решт, також опинився в ломбарді.

У скоєному підозрюваний зізнався та пояснив, що йому потрібні були гроші, а просити не хотілось. От і вирішив у такий спосіб їх здобути.

Наразі слідчі відносно роменчанина відкрили кримінальне провадження за ч. 1 та ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За скоєне йому загрожує до п’яти років ув’язнення, повідомляє сектор комунікації поліції Сумської області.