Понад 400 державних службовців на Сумщині попереджені про звільнення

 

«Питанням зайнятості держслужбовців, яких скорочують в райдержадміністраціях, ми займаємося з минулого року, – зазначив Володимир Підлісний під час зустрічі з тимчасово виконуючою обов’язки голови ОДА Іриною Купрейчик.


– Наразі попереджені про звільнення 410 осіб, у кінці лютого вони залишать свої робочі місця. З цими людьми проводилися співбесіди, навчання. Ми проводили неодноразові зустрічі з керівництвом районів і разом робимо все можливе, щоб ці люди були працевлаштовані. Деяким з них ми знаходимо інші місця роботи, а орієнтовно половині з усіх звільнених пропонуватимемо стати підприємцями. У середньому на розвиток підприємницької діяльності вони отримають по 60-80 тис. гривень».

В ході зустрічі Ірина Купрейчик зазначила, що працевлаштування працівників райдержадміністрацій, які підлягають скороченню, – це питання, яким опікуються сьогодні в тому числі на рівні Кабінету Міністрів. Адже люди внаслідок реформування органів виконавчої влади не мають страждати, залишившись без роботи. Тому вона закликала Володимира Підлісного і всіх співробітників служби зайнятості та керівництво районів зробити все необхідне, щоб держслужбовці, а особливо люди з великим потенціалом, були працевлаштовані або ж мали можливість започаткувати власну справу.

Для розгляду питань щодо отримання допомоги безробітний подає до центру зайнятості заяву про надання допомоги та бізнес-план.