Поповнилися ряди рятувальників Сумщини

30 червня в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, відбулось засідання атестаційної комісії по розподілу  молодих спеціалістів.


До великого згуртованого колективу рятувальної служби Сумщини, прибули   28 лейтенантів служби цивільного захисту аби розпочати свою практичну діяльність у підрозділах Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Випускники Харківського Національного університету цивільного захисту України, Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності та Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля,  серед яких семеро отримали диплом з відзнакою, були розподілені у відповідності до їх освітньо-кваліфікаційного рівня, наявності вакантних посад та побажань стосовно подальшого проходження служби.

Сьогодні, професія рятувальника – одна з найризикованіших в світі. Не кожен наважиться обрати життєвий шлях, пов'язаний з боротьбою із вогняною стихією, наражаючи власне життя на небезпеку. Впродовж навчання, молоді лейтенанти здобували теоретичні та практичні навички професії рятувальника. Сміливість, відвага, фізичне та психологічне загартування  – такі основні якості, котрими володіють випускники.

З кожним випускником особисто провів співбесіду начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області – генерал-майор служби цивільного захисту Геннадій Волик. Він зазначив, що цьогорічний випуск – це сильна команда майбутніх керівників підрозділів області, на яких лежить велика відповідальність перед суспільством, так як вже завтра вони захищатимуть громадян від різноманітних надзвичайних подій.

Геннадій Борисович висловив теплі слова вдячності ректорам та професорсько-викладацькому складу фахових вищих навчальних закладів за підготовку молодих офіцерів, а батькам за виховання гідних громадян своєї Батьківщини. Побажав всім міцного здоров`я, благополуччя та Божої милості.

По завершенню, з випускниками та працівниками апарату Управління, було зроблено фото на згадку.