Попри ті перепони, які зараз створюють певні політичні сили, Україна і Сумщина мають рухатися далі шляхом реформ

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО у коментарі щодо ходу засідання Ради регіонального розвитку/


«Делегація Сумської області сьогодні почула, в якому ключі ми маємо працювати, куди рухатися, і все це ми розповімо на нашому обласному засіданні Ради регіонального розвитку, яке проведемо незабаром», – зазначив очільник Сумщини журналістам після першої частини засідання.

За його словами, гарною і важливою новиною для нашої області є те, що кошти від перевищення виконання плану по збору митних платежів буде спрямовано знову на інфраструктурні проекти.

«Ми бачимо, що сьогодні ремонтуються дороги в області. І наступного року будуть будуватися нові дороги та ремонтуватися існуючі, – говорив Микола Клочко. – Ми розробляємо план щодо ремонту доріг на наступний рік, виходячи з інтересів і міст і об’єднаних територіальних громад. І це, я вважаю, також є дуже показовим. Адже ми не в ручному режимі розподіляємо кошти, а виходячи з процесу децентралізації, який ефективно проходить у нашій країні і Сумщині. До речі, наша область у першій десятці за створенням об’єднаних громад в Україні».

Зупинився голова облдержадміністрації й на тезах керівництва держави щодо подальшого вдосконалення системи «ProZorro», дуже важливого і для нашого регіону, адже Сумська область наразі на 9 місці в Україні за результатами роботи з цією системою.

«Дуже важливо, що ми почули думку перших осіб держави щодо подальшої децентралізації, – підкреслив Микола Клочко. – Головне, ми зрозуміли, що попри ті перепони, які зараз створюють певні політичні сили, Україна має рухатися далі на шляху тих реформ, які зараз відбуваються».