Поради для кермувальників автівкою в умовах бездоріжжя

Якщо ви вирішили випробувати себе та свій автомобіль на бездоріжжі, сервісні центри МВС підготували для вас декілька порад як впоратись з сюрпризами, що підстерігають там, де закінчується асфальт:


Пісок

Чим сухіший пісок, тим вищі шанси загрузнути. Щоб подолати небезпечну ділянку без ризиків, максимально розвантажте авто, а тиск у шинах потрібно зменшити до 1.0 –0.8 атм. Рухайтесь з достатньою швидкістю та без зупинок.

Глина

Якщо маршрут пролягає через ділянку, де глина зволожена лише поверхнево, є небезпека, що авто почне ковзати та заносити. На розрідженій глиняній поверхні, необхідно зменшити тиск в колесах та пересуватись на 1-2 передачі, щоб автомобіль не заглох у липкому багні.

Зарості

У заростях може бути приховано багато пасток, а саме: глибокі ями, трясовиння, металеві та бетонні уламки, повалені дерева чи пні. Перед початком руху необхідно обов’язково попередньо обстежити маршрут. Захистіть решітку радіатора від потрапляння рослин та стежте за температурою охолоджувальної рідини.

Вода

Перед початком руху ретельно перевірте герметичність масляної системи та забезпечте умови, за яких вода не зможе контактувати з електрообладнанням. Знайдіть ділянку, де глибина не перевищує 50 см., і перевірте безпечність дна. Долаючи водойму, не зупиняйтесь, а перетнувши її ретельно огляньте авто та добре просушіть гальма.

За будь-яких обставин, завжди залишайтесь зосередженими, слідкуйте за навколишнім середовищем і не піддавайтесь паніці.

Стежте за нововведеннями реформи на сайті Головного сервісного центру МВС. За консультаціями звертайтеся на офіційну сторінку в Facebook або за телефоном (044) 290-19-
88.