Порядок денний Верховної Ради не відповідає потребам громадян, – народний депутат

Запропонований на поточну сесію порядок денний Верховної Ради сформований без відчуття того, що відбувається в країні і не відповідає потребам громадян.


Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів ВРУ. Сергій Соболєв підкреслив, що першочергово Верховній Раді треба ухвалити закони про тимчасові слідчі комісії та відкрити шлях для ухвалення закону про імпічмент президента, бо «це питання, які дозволять врегулювати політичну ситуацію в державі»

Народний депутат нагадав, що за рік в Україні відбудуться президентські вибори і новий президент має контролюватися через процедуру імпічменту.

Перший заступник керівника парламентської фракції партії "Батьківщина" звернув увагу на необхідність обрання нового складу Центральної виборчої комісії з урахуванням інтересів всіх фракцій парламенту. Він нагадав, що раніше президент вніс подання без врахування кандидатури від єдиної фракції – «Батьківщини», попри те, що «Батьківщина» своєчасно подала свою кандидатуру до складу ЦВК. Це свідчить про те, що влада планує фальсифікувати президентські вибори, а потім, можливо, й парламентські. У понеділок президент під тиском критики виправив свою помилку і таки вніс кандидатуру «Батьківщини».