Посол Македонії висловився за подальшу співпрацю з Сумщиною

Про це Посол Республіки Македонія в Україні Столе Змейкоскі говорив під час зустрічі головою облдержадміністрації Миколою Клочком.


«Під час міжнародної виставки «Слобожанський міст» я мав можливість ознайомитися із потенціалом Сумщини, обговорити перспективи інвестицій в область, – зазначив Столе Змейковскі. – Сподіваюся ми будемо й надалі співпрацювати на розвиток економічних відносин та інших галузей».

Посол Македонії зустрівся з очільником області та його новим радником Борисом Трейгерманом напередодні проведення 15 червня в Легкоатлетичному манежі Сумського державного університету вирішального матчу чоловічої збірної України з гандболу зі збірною Македонії у відборі на Чемпіонат Європи-2018. Та говорили учасники зустрічі не лише про спорт.

Як зауважив Микола Клочко, спортивні змагання міжнародного рівня, що пройдуть на Сумщині, лише поглиблять співпрацю між Сумщиною та Македонією.

«Приємно, що наша співпраця триває не тільки в сфері економіки, а й у культурній, спортивній та науковій сфері», – підкреслив очільник області.

Нагадаємо, рік тому Микола Клочко презентував економічний та інвестиційний потенціал області в Республіці Македонія, обговорив з представниками уряду та бізнес кіл країни питання взаємовигідної співпраці щодо розбудови інфраструктури і України, і Македонії.