Повітряна Хресна хода відбулася над Сумами: священослужителі благословили обласний центр

З висоти пташиного польоту священнослужителі благословили місто Суми та його жителів святими іконами та піднесли щирі молитви Господу Богу.


25 березня 2020 року, в день преполовіння Великого посту, Сумська єпархія Української Православної Церкви організувала повітряну хресну ходу. З благословення митрополита Сумського і Охтирського Євлогія в небо над обласним центром піднялися шановані святині Сумщини: Малочернеччинський образ Христа Спасителя «Хліб Життя», ікони Покрови Пресвятої Богородиці та Корсунська-Шпилівська.

У повітряній хресній ході брали участь благочинний Сумського міського церковного округу протоієрей Миколай Смакоуз, священнослужителі Серафимо-Сергіївського храму протоієрей В’ячеслав Темний і протоієрей Петро Пасічник.

З висоти пташиного польоту священнослужителі благословили місто Суми та його жителів святими іконами та піднесли щирі молитви Господу Богу, Пречистій Діві Марії, святим цілителям і лікарям про якнайшвидше припинення згубної хвороби, про укріплення і зцілення хворих, про Божу поміч лікарям і всім, хто задіяний у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції.