Працівники 11-го ВПУ просять перевірити факти корупційних діянь колишнього керівництва

На засіданні профільної постійної комісії обласні депутати розглядали ситуацію, що склалась у Сумському вищому професійному училищі будівництва та автотранспорту.


З цього приводу депутати заслухали т.в.о. директора Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Олену Попову, яка повідомила, що у закладі працювали відповідні комісії, вивчались питання, адже після січневих подій, коли під час сильних морозів розмерзлись батареї, колектив висловив недовіру керівнику закладу.

За підсумками роботи комісій 17 лютого 2017 року директора навчального закладу Ігоря Козолупа звільнено з посади. Разом із директором подали заяви на звільнення та звільнилися ще 10 працівників училища. Наразі обов’язки керівника виконує заступник директора з навчально-методичної роботи.

У зверненні, яке надійшло до обласної ради, представники трудового колективу повідомляють про нібито корупційні схеми та незаконні фінансові оборудки, які застосовувало керівництво і просять перевірити вказані факти.

Депутати взяли до відома звернення колективу. Зважаючи на вказані порушення рекомендуватимуть голові обласної ради направити звернення до правоохоронних органів для перевірки інформації. Також воно буде направлено міському голові Сум, адже заклад отримує фінансування з міського бюджету, повідомляє сайт обласної ради.