Працівники фіскальної служби Сумщини встановили 54 порушення  порядку обігу підакцизної продукції

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Сумській області проведено 45 фактичних перевірок суб'єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.


Перевірками встановлено 54 факти порушень порядку обігу алкогольної та тютюнової продукції в роздрібній мережі. Сума застосованих штрафних санкцій склала близько 0,5 млн. гривень.

За словами Бориса Пересадька, начальника управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, за результатами перевірок виявлено 7 фактів торгівлі алкогольними напоями без наявності ліцензій, 3 випадки зберігання алкогольної продукції немаркованої марками акцизного податку, 25 випадків продажу алкогольної продукції з порушенням встановлених розмірів мінімальних роздрібних цін. Крім того, працівники фіскальної служби виявили факти торгівлі тютюновими виробами з порушенням встановлених максимальних роздрібних цін на них, зберігання алкогольної продукції в місцях зберігання, які не внесено до Єдиного реєстру місць зберігання, торгівлі не облікованими алкогольними напоями.

– За факти продажу алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років  суб'єктам господарювання винесено 16 рішень про застосування фінансових санкцій на суму 115,6 тис. грн з анулюванням ліцензій, – говорить Борис Пересадько.

Для прикладу, працівники управління перевірили суб'єктів господарювання, які здійснюють, торгівельну діяльність на ринку «СКД» у Сумах. Як результат, встановлено факти безліцензійної торгівлі вином виробництва Італії та зберігання пива й слабоалкогольних напоїв у місцях, які не внесено до Єдиного реєстру місць зберігання. Сума штрафних санкцій становить 35 тис. гривень.

Матеріали перевірки направлено до правоохоронних органів для вилучення продукції та складання протоколів про адмінправопорушення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *