Працівники податкової міліції Сумщини завітали на День відкритих дверей до дітей-сиріт

Напередодні Дня захисту дітей Сумський обласний дитячий будинок        ім. С.П. Супруна провів День відкритих дверей. Оскільки працівники ГУ ДФС у Сумській області вже багато років поспіль опікуються дітьми-сиротами, то теж були запрошені на цей захід.


На сьогодні у дитячому будинку проживає 36 дітей віком від 3 до 17 років. Цей заклад відрізняється від інтернату тим, що діти у ньому постійно проживають разом з «мамами»-виховательками, але відвідують  школу та дитячий садочок. 

Працівники фіскальної служби привезли з собою полуниці, черешні та печиво для кожної дитини. Крім того, допомогли придбати будівельні матеріали для ремонту будівлі.

Цього разу концерт підготовлений дітьми особливо вирізнявся  різноманітними талантами. Випускниці читали авторські вірші, продемонстрували  нові танцювальні номери, з якими маленькі артисти посіли перші місця на різноманітних всеукраїнських конкурсах, презентували показ моделей одягу, пошитого своїми руками. Як завжди, гості, тамуючи подих, спостерігали за гімнастками  з естрадно-акробатичної студії «Дакапо».

Працівники ГУ ДФС у Сумській області взяли участь у перетягуванні канату та розгадуванні кросвордів з дітьми, з щирістю подякували своїм підшефним за смачний коровай.