Працівників обласного управління СБУ зі святом привітали керівники області та міста

Сьогодні Служба безпеки України святкує 25-річчя з дня створення.


Напередодні вітання від керівників обласного та міської влади приймали працівники обласного управління. Вони говорили теплі слова на адресу співробітників СБУ, дякували за їхній патріотизм та службу, направлену на охорону державного суверенітету. Зазначали, що за 25 років існування Служба безпеки нашої держави зайняла належне місце у системі правоохоронних органів України.

"На плечах співробітників СБУ лежить щоденна відповідальність, аби не допустити диверсій в нашій прикордонній області. Ви заслужили авторитет, визнання і пошану бо є патріотами країни. Не вагаючись, ви стали на захист держави у складний час. Багато з вас побували в зоні проведення АТО. На жаль, є поранені і загиблий. Ми завжди пам’ятатимемо Героя України, нашого земляка Олександра Аніщенка, який прикрив собою свого товариша і загинув. Вічна йому пам’ять", – говорив голова обласного депутатського корпусу Володимир Токар.

Очільник області Микола Клочко торкнувся подій, що сталися у Балаклеї на Харківщині. «Наше з вами спільне завдання, аби подібні події не повторилися на Сумщині. Не дивлячись на всю складність ситуації, місцевим органам влади та силовикам вдається тримати ситуацію під контролем. Ми єдині у прагненні, аби Україна була суверенною, а на території Сумської області панував мир і спокій", – зазначив Клочко.

До привітань керівників області долучився міський голова Сум Олександр Лисенко. "І у нас, і у вас основне завдання – стояти на сторожі інтересів: ви – держави, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України, ми – територіальної громади, забезпечуючи гідний рівень життя містян".

Окремі слова подяки і пошани звучали на адресу ветеранів СБУ, які віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України.

Голова ОДА та обласної ради подарували для музею Управління пам’ятні монети Національного банку, присвячені подіям Революції Гідності та 25-річчю незалежності України.

Курсанти академії СБУ поклали квіти до могили полковника СБУ, загиблого в АТО Героя України Олександра Аніщенка.