Представники Сумщини беруть участь у ІІ Східному бізнес-форумі в Любліні

На запрошення польської сторони регіональне представництво ICC Ukraine організувало участь делегації Сумської області у ІІ Східному бізнес-форумі в Любліні.


Віце-президент Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Володимир Демура говорить, що захід є дуже масштабним і представницьким. Організатором Форуму виступає Люблінський Фонд Підтримки Бізнесу та Міжнародної Співпраці.

ІІ Східний бізнес-форум проходить під патронатом місцевої влади. Він зібрав урядовців, дипломатів, керівників потужних компаній Польщі та інших країн світу. Тут присутні представники міжнародних торгово-промислових палат, посли, консули, підприємці з України, Білорусії, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Китаю, Індії, Італії, Франції, ОАЕ, Саудівської Аравії та Анголи.

До делегації Сумщини увійшли голова обласної ради Семен Салатенко, депутати обласної та міської рад, підприємці.

«Сьогодні відбувається знакова подія, яка сприятиме поглибленню українсько-польського співробітництва, – говорить Володимир Демура. – За півтора місяці ми вдруге зустрічаємося з нашими партнерами та друзями з Польщі. На початку травня в Сумах ми успішно провели міжнародний Форум «Сумщина – Invest 2016. Україна-Польща: Інвестиції. Розвиток. Партнерство». Ми ж, звичайно, будемо презентувати Сумщину, інвестиційні можливості та перспективи нашого регіону. На правах Віце-президента Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine намагатимуся зацікавити та «затягти» інвесторів на Сумщину».