Прикордонники Сумщини вшанували пам’ять Героя України капітана В’ячеслава Семенова

Сьогодні персонал Сумського прикордонного загону вшанував пам’ять воїна-прикордонника Героя України капітана В’ячеслава Семенова.


17 лютого 2015 року капітан В’ячеслав Семенов зі своїм підрозділом у черговий раз вів нерівні бої з переважаючими силами противника. Чисельні штурми бойовиків при підтримці бронетехніки, танків успіху у взятті під свій контроль блокпосту «Балу» не принесли, хоч і самі укріплення були зруйновані.

Саме це дозволило бойовикам наважитися на ще один штурм позицій прикордонників. У цьому бою капітан В’ячеслав Семенов отримав важке осколкове поранення внаслідок розриву снаряду, випущеного фактично впритул ворожим танком.

Незважаючи на це, В’ячеслав Анатолійович продовжував керувати підрозділом та особистою відвагою зміг організувати оборону таким чином, що дозволило не допустити обходу позицій бойовиками.

Залишаючись вірним собі, військовому обов’язку, розуміючи, що без боєприпасів, яких залишилося обмаль, прикриття вогнем тримати оборону, взагалі вижити зведеному підрозділу не вдасться, офіцер віддав бойовий наказ на здійснення маневру та евакуації пораненого військовослужбовця.

Сам, перебуваючи у вкрай важкому стані, фактично стікаючи кров’ю, продовжив нерівний бій з ворогом, у якому героїчно загинув, але врятував життя бойових побратимів.

За виняткову особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі капітану Семенову В’ячеславу Анатолійовичу посмертно присвоєно звання Героя України (посмертно).

Персонал загону вшанував хвилиною мовчання подвиг прикордонника, який до кінця залишився вірним священному обов’язку офіцера та командира – виконав наказ та вберіг життя підпорядкованих бійців.

Вічна пам’ять і Слава Герою!