Прикордонники Сумського загону спільно з працівниками Нацполіції викрили міжнародний канал торгівлі людьми

Державна прикордонна служба України у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжує нарощувати свої зусилля у сфері протидії торгівлі людьми.


Нещодавно оперативні співробітники Сумського прикордонного загону спільно з працівниками слідчого управління ГУНП в м. Києві виявили організовану групу осіб, яка причетна до вербування та переміщення до Російської Федерації громадян України для здійснення протиправної діяльності, пов’язаної з незаконним розповсюдженням наркотичних засобів.

Правоохоронці встановили, що вказана група осіб шляхом обману під приводом легального працевлаштування у службі кур’єрської доставки здійснила вербування та переміщення до РФ дванадцять громадян України. Вже на території РФ наших співвітчизників, погрожуючи розправою, примушували до розповсюдження наркотичних засобів. В подальшому за таку протиправну діяльність українці були затримані правоохоронними органами РФ та засуджені до позбавлення волі.

Наразі чотирьом учасникам злочинної організованої групи повідомлено про підозру у вчиненні 12-ти кримінальних правопорушень, відповідальність за яке передбачена ч. 3 ст. 149 (торгівля людьми) КК України.

Правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії, направлені на притягнення всіх членів вказаної організованої злочинної групи до відповідальності.