Прикордонники Сумського загону здобули перші місця в особистому заліку у змаганнях з легкоатлетичного кросу

31 липня в парку культури та відпочинку імені І.М. Кожедуба м. Суми відбулися змагання з легкоатлетичного кросу на першість Сумської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України серед правоохоронних органів Сумщини.

У спортивному заході взяли участь 19 команд від Сумського прикордонного загону, УСБУ в Сумській області, ГУНП України в Сумській області, Управління ДСНС України в Сумській області та Національної гвардії України, всього біля 60 учасників.

За результатами змагань перше місце виборола команда ГУНП України в Сумській області, друге та третє місця відповідно посіли команди Сумського прикордонного загону та військової частини 3051 Національної гвардії України.

В особистому заліку серед жінок на дистанції 1 км перше місце здобула підполковник Анна Москвіна, а серед чоловіків чемпіоном на дистанції 1 км став лейтенант Дмитро Ліфінцев.

Команди переможці, легкоатлети, які здобули призові місця в особистому заліку, були нагороджені грамотами ФСТ «Динамо».

Колектив Сумського прикордонного загону вітає своїх колег з високими досягненнями і бажає міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, успіхів та нових спортивних звершень!