Прикордонники відділу «Юнаківка» провели екскурсію для учнів Юнаківської школи

Сьогодні прикордонники відділу «Юнаківка» Сумського загону провели заходи військово-патріотичного виховання зі школярами Юнаківської загальноосвітньої школи, що у Сумському районі. Всього в гості до охоронців кордону завітали разом з вчителями понад 40 дітей 1-6 класів.


Військовослужбовці влаштували юним гостям цікаву екскурсію, показали побут прикордонників, розповіли про особливості прикордонної служби, продемонстрували зразки озброєння, які прикордонники використовують під час виконання завдань з охорони державного кордону України.

З метою популяризації служби на кордоні заступник начальника відділу з персоналу майор Оксана Кузьменко розповіла учням про правоохоронні функції та завдання, які покладені на Державну прикордонну службу України.

Найцікавішою частиною відвідин прикордонного підрозділу стало знайомство дітей з прикордонником-кінологом старшим прапорщиком Василем Морозом та його чотирилапим помічником породи джек-рассел-тер’єр Гуффі. Школярі із захопленням дивились на здібності службового собаки, який демонстрував пошук прихованої зброї та вибухівки.

На завершення заходу викладач Юнаківської школи Олександра Спичак подякувала охоронцям кордону за змістовну екскурсію, за співпрацю, спрямовану на військово-патріотичне виховання майбутніх захисників нашої Батьківщини.

Наразі проведення таких же заходів сплановано в усіх прикордонних підрозділах Сумського загону.